Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz


Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy

ja wiem Oni są ofiarami
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Ragusek, moze zamiast kibicowac polskiej druzynie pilki noznej trzeba zostac kibicem rugby
Druzyne mamy swietna i baaardzo zmotywowana



Piotrek28, policja w Polsce jest glupia, nikt sie o to nie bedzie z Toba klocil , ale ten kamerzysta biedny tez ma problem....co mu przeszkadzaja ludzie na dachu - jak tam wlezli to niech sobie siedza! A ta grupka, ktora odlaczyla sie od marszu i tam pobiegla to tylko chciala sprawdzic czy oni nie trzymaja u siebie niebezpiecznych materialow, tak?
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
dzizys napisał:
A ta grupka, ktora odlaczyla sie od marszu i tam pobiegla to tylko chciala sprawdzic czy oni nie trzymaja u siebie niebezpiecznych materialow, tak?

tak i do tego poszli zobaczyć czy są bezpieczni na dachu co by nie pospadali jak by mocniej zawiało faszyzmem
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Belcia rugby to chyba inna dawka testosteronu z pełną zawartością alfa male... Jakbym był drwalem, to pewnie by mnie to kręciło...

Zresztą...



Piotrek,

I po co ta zabawa w idelogie? Kto za kim stoi, gdzie stało ZOMO, kto miał dziadka w Wermachcie... Lepiej powiedz mi co trzeba zrobić, by czuć się dumnym Polakiem bez zakrzywiania rzeczywistości, o! Jak na razie w temacie o Dniu Niepodległości (sry Święcie!), wygląda jakbyś srał do własnego gniazda, więc pytam... Dajesz...
Zgłoś wpis


Bliżej nas